Banesa ne shitje urgjent fushe kosove Banesa me sipërfaqe 64m² ndodhet Fushë Kosovë, ndërtim i Model Sllovenia, afër Bau Market. Banesa ndodhet në katin -IV- dhe ka këtë renditje: Sallon dhe Kuzhinë; 3 Dhoma Gjumi; 3 Banjo; Ballkon; Depo; Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha. Karegoritë e shpalljeve Banesa Banesa, Grasonjere, Penthouse Shtëpi Shtëpi, Apartment, Pushimore Lokale Lokale, Zyre, Depo Villa Villa, Stane, Kamping Troje Urbane, Rurale,. 🟢 Për info më të hollësishme na kontaktoni: 📞044 276 804 📞049 316 689 ️Whatsapp & Viber 📧boshnjakurealestate@gmail. 81m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër Bau Market-it, ndërtim i Al Trade, në kompleksin Linda 3, me orientim nga perëndimi. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. 00 € 9 foto Apartment / Apartment 61. . nude celebrity leaks Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar dhe e. . Ne shkoder banes ne shitje te kisha madhe 1+1 and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. 81 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Fletë Poseduese Shtyp. Kjo banesë gjendet në lagjen Ortakoll në qytetin e Prizrenit dhe është e gjitha e mobiluar. . . com Numri i dhomave: 3 Kuadratura: 85m 2 Data: 10/11/2022 Çmimi: 46,000 € Promovo. auto lip sync animation free online youtube 55,000. com Banesa eshte mbi park te qytetit ne fillim te lagjes Velania, mbrap Hotelit Lyon, eshte e posaperfunduar, e gatshme per banim, ne katin e 5 me siperfaqe 83. May 28, 2021 · Dy banesa ne shitje ne Fushë Kosovë. Detajet Postuar 26 maj 23:01 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë Kuadratura 85 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. Apartment / Banesa Truall 55,000€ / 4,3 Ari - në Shitje në Fushë Kosovë 4. . . 000 i pa diskutueshem. porn fat chickNe shitje 48,000€ - Banesa. com. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. 045 584 613 045 584 719 metrobios@hotmail. . . Shitet Banesa 155 m2 (kati perdhes) afer rruges Dardania F. Ne shitje 48,000€ - Banesa. lakeview school district pa calendar ... . Gjendet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme ku mund të shijoni qetësinë dhe afërsinë me zonat e gjelbra. Posedon: Dhome Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Kordior Qmimi: 31. Shitet banesa 68. Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. com. Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. Banesa e ndritshme është e përbërë nga qëndrimi ditor me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, wc dhe një terasë. Apartment / Apartment Ofrojm Banesat në Shitje në Fushë Kosovë. Me qera Shitet banesa Banesa eliza Banesa me qera Banes me qira Banes 150euro 2022 banesa me qera fushe kosove Shitet me qira bicikleta Rruga dardania banesa ne shitje Tregtia Qera Banese me qera Banesa me qira setra Banese me qira Banes me qera fushe kosove Model Banes ne shitje apollonia 103. . Nëna Terezë në katin e 5-të me ashensor funksional. . com. 81 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Fletë Poseduese Shtyp. Banesa e ndritshme është e përbërë nga qëndrimi ditor me. 81m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër Bau Market-it, ndërtim i Al Trade, në kompleksin Linda 3, me orientim nga perëndimi. Banesa ka 51 m2, gjendet ne katin e 3 me lift. . 🟢 Banesa është me fletë poseduese. . FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë. . Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 91. . . Është moderne dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe. pit babe tunwalai . Banesa ka 97m2. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. . com Banesa eshte mbi park te qytetit ne fillim te lagjes Velania, mbrap Hotelit Lyon, eshte e posaperfunduar, e gatshme per banim, ne katin e 5 me siperfaqe 83. 🟢 Për info më të hollësishme na kontaktoni: 📞044 276 804 📞049 316 689 ️Whatsapp & Viber 📧boshnjakurealestate@gmail. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes prishtin me qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Kjo banesë gjendet në lagjen Ortakoll në qytetin e Prizrenit dhe është e gjitha e mobiluar. best digital back for hasselblad 500cm ... Dy banesa ne shitje ne Fushë Kosovë. Banesa ka 72 m2-2 dhoma gjumi-sallon me. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. Riorganizo Faqen. . FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë. . Nëse jeni të interesuar të blini. craigslistbend Detajet Postuar 26 maj 23:01 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë Kuadratura 85 m² Numri i dhomave 2 Përshkrimi. 🟢 Banesa është me fletë poseduese. . 🟢 Për info më të hollësishme na kontaktoni: 📞044 276 804 📞049 316 689 ️Whatsapp & Viber 📧boshnjakurealestate@gmail. . 5m² ndodhen në Lagjen Kalabri, ndërtues Bashkimi Projekt, Kompleksi Ylli. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. com. ai music generator with vocals free Gjenden në katin e 5-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe kanë afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. . college football dfs projections FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë. Çmimi 520 eur /m2 Kryhet brenda 3 muajve ,. com. feti tube Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma gjumi, një banjo, njw tualet, njw depo. Banesa në Fushë Kosovë ,ne shitjeshitje Fushë Kosovë 45,800€ Përshkrimi Metrobios shpall ne shitje banes ne Fushe Kosove Banesa ka 97m2 Kati i 5 (Peste) Ka dy dhoma. 🟢 Banesa është me fletë poseduese. Është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrim ditor, kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe. Shitet e mobiluar. Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. Është moderne dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe. hit gps player review Renditja: * Qendrim Ditor me Kuzhinë * 3 Dhoma Gjumi * Koridor * 2 Banjo * Ballkon Për me shum info: Agjencioni M1 ☎ 045999986; & 043999986 www. 80 m2, banesa eshte me 2 ashencore (lifta). Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446 Viber &. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes prishtin me qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banes prishtin me qera | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. . . Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. May 28, 2021 · Dy banesa ne shitje ne Fushë Kosovë. 5m² ndodhen në Lagjen Kalabri, ndërtues Bashkimi Projekt, Kompleksi Ylli. 94 m². 5m2 Fushë Kosovë 77. . . 56 m². . Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha paisjet e nevojshme, ka lokacion të favorshëm banimi, posedon 2 ashensor funskional dhe ndriçim të mjaftueshëm. Ne afersi te shkolles ,Mihajl Grameno,, Banesat kane nga 3 dhoma gjumi. quik quarter homes for rentBanesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 91. . . Lëshohet Banesa 82 m2 me qira e cila është tërësisht e mobiluar Banesa Gjindet ne Fushë Kosovë dhe ka këtë renditje : Sallon Kuzhin 2 Dhome gjumi 1 Banjo Ballkon. Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni. Banesa me sipërfaqe 86m² e cila ndodhet në Fushë Kosovë, afër furrës “Evropa”, ndërtim i Naki Trade, me orientim nga jugu. Është moderne dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe. Fushë Kosovë Sot, 11:38. . Banesa me orientim lindje në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 96m², ndodhet në Fushë Kosovë, në Bresje, te Kompania Përparimi. Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446 Viber &. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. . Ka pamje nga lindja. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. . Banesa eshte e pa perfunduar, punimet perfundojne ne pranvere. . 350€ - 1+2 Dhoma gjumi - 95m² në Kalabri Kalabria - Emshir, Prishtina 88,350 € Përshkrimi Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 95m² në katin e 8-të, ndodhet në Kalabri, Rr. com Rr. antarvastra Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. Kjo banesë gjendet në lagjen Ortakoll në qytetin e Prizrenit dhe është e gjitha e mobiluar. com. 40 m2 ne Fushekosove Fushë Kosovë Sot,. Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. . com. petite latina milf Banesa me sipërfaqe 86m² e cila ndodhet në Fushë Kosovë, afër furrës “Evropa”, ndërtim i Naki Trade, me orientim nga jugu. . . . . 57, afer Grand Hotel Prishtinë. 110. 11m² ndodhet Fushë Kosovë, ndërtim i Visa Project, nw kompleksin Adri Bau. the alpha and aurora inkitt wattpad m1realestate-ks. 5 m² 2 dhoma Fushë Kosovë Dje, 23:43 Me Marrveshje 9 foto Apartment / Banesa Shes banesen 3 dhomëshe 85. 🟢 Për info më të hollësishme na kontaktoni: 📞044 276 804 📞049 316 689 ️Whatsapp & Viber 📧boshnjakurealestate@gmail. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. . Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni. Banesa në Fushë Kosovë ,ne shitjeshitje Fushë Kosovë 45,800€ Përshkrimi Metrobios shpall ne shitje banes ne Fushe Kosove Banesa ka 97m2 Kati i 5 (Peste) Ka dy dhoma. com Për më shumë oferta: 🌐 www. closest post office to current location 81m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër Bau Market-it, ndërtim i Al Trade, në kompleksin Linda 3, me orientim nga perëndimi. Banesa 35,000 € Banes ne shitje ne Fushe Kosove Data 13/03/2022 09:15 Rajoni Fushe Kosove Shteti Kosove Përshkrimi SHITET SUPER BANESA NE Fushe Kosove! Ne rrugen Kryesore mbrapa mobileris Murbest Banesa ka kete renditje: - 2 dhoma gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo - ballkon - koridor - Depo Qmimi me Marreveshje! bit. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. Shitet banesa ne Fushe Kosove , afer Berisha Group. . last invited expression of interest by occupation pdf Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446 Viber &. 89 m2 ,2 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë, ballkon,banjo,korridor,shpajz. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Shitet banesa URGJENT mbi park te Qytetit në Prishtinë* Çmimi 730 € 049/ 622 330+ viber 049/ 622 330 e-mail: burim@access-ks. 🟢 Për info më të hollësishme na kontaktoni: 📞044 276 804 📞049 316 689 ️Whatsapp & Viber 📧boshnjakurealestate@gmail. 000 i pa diskutueshem. . 1082 m². acero puro 2 trailer .... Banesa 102m2 në #shitje në Fushë Kosovë, afer shkolles "Mihail Grameno", kati i VI, e gateshme per banim. 5m² ndodhen në Lagjen Kalabri, ndërtues Bashkimi Projekt, Kompleksi Ylli. Shiten Banesat me siperfaqe 125m2. . 10 foto. com Për më shumë oferta: 🌐 www. 🟢 Banesa është me fletë poseduese. hk t rt2842p639 dump Gjendet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme ku mund të shijoni qetësinë dhe afërsinë me zonat e gjelbra. 5m2 Fushë Kosovë 77. . Banesa eshte ndertim i Kompanise “Tregtia”. health and social care unit 2 paper 31491h mark scheme 2020 Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Banesa me sipërfaqe 89. Banesa me orientim lindje në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 96m², ndodhet në Fushë Kosovë, në Bresje, te Kompania Përparimi. Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 91. Çmimi 520 eur /m2 Kryhet brenda 3 muajve ,. Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 91. Banesa me orientim lindje në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 96m², ndodhet në Fushë Kosovë, në Bresje, te Kompania Përparimi. ID e Shpalljes : 96156. Nëse jeni të interesuar të blini. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. FK89 Banesë ne shitje në Fushëkosovë. gross flammenwerfer weapons . . 81m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër Bau Market-it, ndërtim i Al Trade, në kompleksin Linda 3, me orientim nga perëndimi. . . case 580n manual regen ... 94 m². . Pasuri te patundshme 5057;. 2022 || Parket, Spote Led **cdo Gje E Re 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1. 94 ndodhet në Fushë Kosovë, afër ambulantës, ndërtim i Samfa-s, me orientim nga perëndimi. 🟢 Banesa është me fletë poseduese. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Shitet URGJENT Banesa 88. higgs domino island speeder Shitet banesa ne Fushe Kosove , afer Berisha Group. Gjenden në katin e 5-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe kanë afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. 85m2 me FLETE POSEDUSE 480€/M2!!! 85. 10 foto. . com. 86 m2 2 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. . 81 m2 2 Dhoma te fjetjes 2 Banjo Fletë Poseduese Shtyp. per mu shume info kontakt: 044481686 +38344481686 tags. 109. access-ks. Renditja: * Qendrim Ditor me Kuzhinë * 3 Dhoma Gjumi * Koridor * 2 Banjo * Ballkon Për me shum info: Agjencioni M1 ☎ 045999986; & 043999986 www. . 56m2, kati 7, afër Postës, Fushë Kosovë. Shitet Penthouse 157m2 ne Fushe-Kosove! 157 m² ; 3 dhoma; Fushë Kosovë Dje, 22:27. Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje komplet | Të gjitha | Banesa | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. creative brochure design ideas for school project . Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha paisjet e nevojshme, ka lokacion të favorshëm banimi, posedon 2 ashensor funskional dhe ndriçim të mjaftueshëm. 94 m2 1 Dhoma te fjetjes 1 Banjo Shtyp. . 81m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër Bau Market-it, ndërtim i Al Trade, në kompleksin Linda 3, me orientim nga perëndimi. . Banesa me sipërfaqe 86m² e cila ndodhet në Fushë Kosovë, afër furrës “Evropa”, ndërtim i Naki Trade, me orientim nga jugu. Banesa ka 51 m2, gjendet ne katin e 3 me lift. heartless wattpad book 2 part 2 pdf Gjenden në katin e 5-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe kanë afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve. Fushë Kosovë 17 November 11:43. . Ne afersi te shkolles ,Mihajl Grameno,, Banesat kane nga 3 dhoma gjumi. 89. Banesa ne shitje te Eliza A ,Fushë Kosovë Kati 7 me 88. Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni. ID e Shpalljes : 96156. qn85c vs q80c . Banesa në dispozicion për shitje me sipërfaqe prej 95m² në katin e 8-të, ndodhet në Kalabri, Rr. Banesa ndodhet në katin -IV- dhe ka këtë renditje: Sallon dhe Kuzhinë; 3 Dhoma Gjumi; 3 Banjo; Ballkon; Depo; Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha. com #shitje #banese #Prishtine #qera #sale #buy #rent #house #flat #fushekosove. bendalong caravan for sale . . com Për më shumë oferta: 🌐 www. . Banesa ka 51 m2, gjendet ne katin e 3 me lift. . . Është moderne dhe e gatshme për banim, me një renditje të këtillë: qëndrimin ditor, kuzhinën, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe. big boobs nyde ... Nëse jeni të interesuar të blini. . Emri. com. Në Shitje Çmimi është i negociueshëm! Pajazit Islami, Fushë Kosovë, Pajazit Islami. com. Lexo detajet. . 2001 tracker pro deep v16 specs com Për më shumë oferta: 🌐 www. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqe: 95 m2 • kubaturë e rregullt. 5m² ndodhen në Lagjen Kalabri, ndërtues Bashkimi Projekt, Kompleksi Ylli. com Banesa eshte mbi park te. ID e Shpalljes : 96320. Emri. . 55. amazon work from home part time jobs london no experience Disponojme apartament 2+1 per shitje ne yzberisht. Banesa me sipërfaqe 89. . 81m² ndodhet në Fushë Kosovë, afër Bau Market-it, ndërtim i Al Trade, në kompleksin Linda 3, me orientim nga perëndimi. Shitja dhe Blerja Banesa në MerrJep. Nëse jeni të interesuar të blini. Gjendet në katin e 7-të, është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme ku mund të shijoni qetësinë dhe afërsinë me zonat e gjelbra. . Read more